O festivalu Go To Foodpark

Na každém našem festivalu se snažíme přinášet něco nového, a to nejen z kulinářského světa. Našim cílem je, aby každý návštěvník našeho festivalu našel jídlo, pití i zábavu podle svého gusta. Objevoval nové chutě, vůně i recepty, na chvíli se zastavil a vypnul z každodenního shonu a příjemně strávil chvíle se svou rodinou nebo přáteli.

Propojením již tradičního veletrhu Go a Regiontour s novým foodfestivalovým pavilonem vnáší do tohoto veletrhu nový festivalový vítr. Navšitvte nejen náš pavilon, ale nenechte si ujít i nabitý program pavilonu P, kde mezi nejznámějšími tvářemi patří Tomáš Polášek, Dan Pribáň nebo Radek Jaroš.

Co v rámci festivalu naleznete?

OCHUTNEJ SVĚT

Již 5. rokem je tento festival největším festivalem mezinárodní gastronomie v Brně. Jak říká náš slogan “Bez letenek a pasů ochutnáte pokrmy z celého světa”. Těšit se můžete na foodtruckovou zónu, exotické pokrmy či extrémní kuchyni

365 GASTROMAPA LUKÁŠE HEJLÍKA

Festivalová sekce 365 GMLH Vás provede regionální gastronomii a vybranými podniky, které tento průvodce nabízí. Těšit se můžete na žánrově rozmanité pokrmy, neotřelé drinky a čerstvě praženou kávu z pražíren z různých koutů naší republiky. Doražte na festival poznat nové podniky napříč celou republikou, zažít nové chutě a nasbírat razítka do svého oblíbeného průvodce.

FOODPARK

Regionální potraviny a výrobky od těch nejmenších prodejců až po suroviny z celého světa potkáte na největším potravinovém trhu na Moravě. Těšit se můžete na farmářský sortiment, opravdové potraviny, zdravou výživu či aktuální trendy výrobky.

Nejen food festival

V rámci festivalu Go To FoodPark Vás nejen několik gastrozón, ale také pestrý program v rámci hlavní stage a několika doprovodných,

Na co se můžete například těšit?

AXIOM BREWERY

SIGNATURE RESTAURANT

EL ROMERO

FOODPARK CATERING

TOASTMAKER MAKE A TOAST

RAUŠ

MIKROFARMA

KRONDORF

+
zón
+
prodejců a vystavovatelů
+
doprovodných stage
+
hodin zážitků

Kdy a kde?

17. 1. 2020 – 19. 1. 2020

Brněnské Výstaviště Pavion F

Pátek:
10:00 – 21:00

Sobota:
10:00 – 21:00

Neděle:
10:00 – 16:00

Generální partner